درباره ما

نوآوران فنآوری اطلاعات امروز، از سال 1383 فعاليت خود را در زمينه توسعه سيستمهای مبتنی بر وب آغاز نموده است.

با توجه به سرلوحه قرار دادن فعاليت قانونمند و منسجم در راستای اهداف از پيش تعيين شده، اين شرکت از همان ابتدا با عضويت در مجامع صنفی و نظارتی قانومی، تلاش نموده خدماتی متفاوت و با کيفيت برای مخاطبان و مشتريان خود فراهم نمايد.

هدف ما در "نوآوران فنآوری اطلاعات امروز" ارايه خدمات تخصصی در زمينه سيستمهای مبتنی بر وب ميباشد و تمام توان خود را بکار گرفته ايم تا با فعاليت تخصصی در اين زمينه ها و توليد و ارايه محصولاتی با کيفيت، بتوانيم ضمن جلب رضايت مشتريان خود، به توسعه هرچه بيشتر فناوری اطلاعات در کشور کمک نماييم.

ديدگاه ما از فعاليت هايمان، ايجاد جامعه ای توسعه يافته بر پايه فنآوری اطلاعات ميباشد که در آن بتوانيم سهم عمده ای از خدمات و فعاليت های جامعه را بصورت گسترده پياده سازی نماييم.


از جمله فعاليت های ما توليد بسته های نرم افزاری از جمله نرم افزار مديريت هايش و کنفرانس "آتنا همايش" ميباشد که در سه نسخه مختلف ارايه گرديده است.
 ارتباط با ما  خدمات ما تکنولوژی‌های مورد استفاده
  88755818(021)
  info@negarcms.ir
 
خیابان بهشتی،خیابان کاووسی فر، کوچه آرایا وطنی، پلاک5
 -با بهره گيری از چهارچوب کاری نرم افزار مديريت محتوی "نگار" -علاوه بر پياده سازی يک وب سايت اطلاع رسانی جهت دبيرخانه -همايش، فرآيند های کاری همايش را نيز بصورت يکپارچه پياده -سازی نموده و در سه نسخه متفاوت جهت پوشش نياز